Bazén

Krytý a zároveň vyhřívaný bazén je v provozu od května do října,  pro hosty penzionu je vztup do bazénu zdarma.

Solárium

Solárium Ergoline Flair 250

Všichni dobře známe ten příjemný pocit, když se na obloze objeví sluníčko a najednou máme prostě lepší náladu a radost ze života. Tyto pocity můžeme připsat blahodárným účinkům UV záření. Příznivé účinky UV záření (resp. UVB záření) na lidský organismus jsou prokázány i lékařsky, kdy při jejich působení dochází v těle k tvorbě vitamínu D3, který je důležitý pro stavbu kostí. Současně pak stimuluje imunitní systém, zvyšuje tělesnou výkonnost, zmírňuje deprese a působí pozitivně na srdce a krevní oběh. Působení UV záření zlepšuje rovněž kožní onemocnění jako je akné, lupénka, či křečové žíly.

  Cena v Kč
1 minuta

16

Masáže 

- rezervace masáží na tel.: 607 788 754

SPORTOVNĚ – REKONDIČNÍ MASÁŽE:

 ŠÍJE A ZÁDA                                            

CELÉ TĚLO                                              

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽE:                             

LÁVOVÉ KAMENY   

HAVJSKÁ MASÁŽ                                  

REFLEXNÍ TERAPIE PLOSEK NOHOU       

Finská sauna

Nabízíme nejen našim hostům, ale i veřejnosti ničím nerušenou relaxaci s blahodárnými účinky na zdraví člověka. K dispozici je finská sauna ze světlého dřeva. Po zahřátí v sauně je pro Vás připraven chrlič studené vody ke zchlazení. Součástí sauny je útulná odpočívárna s lehátky. Sauna je vhodná jak pro páry tak i skupinky přátel (max. čtyři osoby) 

Co Vám finská sauna přináší?

  • Ve finské sauně je lidský organismus vystaven vysokým teplotám okolo 80°-110° Celsia při relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 8-15%. Dochází zde k intenzivnímu pocení, při kterém se lidská pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzován krevní oběh. Finská sauna má blahodárné účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu vč. svalstva, má příznivé kosmetické a relaxační účinky. Je prospěšná jako prevence vůči nemocem dýchacích cest, alergiím vč. kožních a vede k otužování celého těla.

 

Saunu je nutné si rezervovat minimálně 3 hodiny před sauněním na tel. čísle +420 602 823 971 nebo na recepci penzionu

  Cena v Kč
Finská sauna /1 osoba /60 minut

450,-

Finská sauna / 2 osoby / 60 minut 

450,-