Školení & firemní akce

Pokud hledáte vhodné místo pro konání školení, přednášky, konference či firemního setkání pro zaměstnance, Podveský mlýn je tou správnou volbou. Nabízíme Vám klidné, domácké, přírodní prostředí s prosvětleným salonkem, restaurací a ubytováním.

Salonek

  • světlá místnost
  • výborná akustika
  • wifi internet
  • flipchart (po domluvě)
  • možnost uspořádání stolů dle přání klienta
  • rozměry salonku: délka 10,5 m, šířka 9 m          
  Cena 
Pronájem salonku 1000 Kč/ den
Flipchart 500 Kč/ akce
Coffee break dle domluvy

Coffee break


Během školení Vám rádi připravíme coffee break. Nabízíme k pití konvice kávy, čaje, vodu, nealko a džusy. Pro zasycení během školení Vám připravíme domácí moučníky, obložené chlebíčky či bagety.

Ubytování


Penzion Podveský mlýn Vám nabízí 8 pokojů s maximální kapacitou 28 lůžek (z toho 12 přistýlek). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, oddělené postele a wifi připojení k internetu.

Restaurace s menu na míru


V rámci školení můžete využít menu na míru, raut, slavnostní tabuli či venkovní grilování na terase u rybníka (steaky, vepřová kýta....) To vše pro Vás rádi připravíme.

Rekreace


Po náročném pracovním programu nabízíme možnost aktivního odpočinku, a to při rybaření v našem rybníku, či při úklidu boxů našich poníků. Ti unavenější mohou využít lehátka u rybníku, vyhlídky na výběh pro poníky a jiná zvířátka, finskou saunu, masáže, solárium či krytý (celoroční) bazén. Naše okolí nabízí nespočet cyklotras, zajímavých míst k navštívení a především nedaleko ležící Lomeček, kde můžete suchou nohou nahlédnout pod vodní hladinu.