Swimming pool

Our indoor, heated swimming pool is available for all hotel guests.

  Price in CZK
All-day entry

100

One-hour entry 40
Towel or blanket 30

Solárium

Solárium Ergoline Flair 250

Všichni dobře známe ten příjemný pocit, když se na obloze objeví sluníčko a najednou máme prostě lepší náladu a radost ze života. Tyto pocity můžeme připsat blahodárným účinkům UV záření. Příznivé účinky UV záření (resp. UVB záření) na lidský organismus jsou prokázány i lékařsky, kdy při jejich působení dochází v těle k tvorbě vitamínu D3, který je důležitý pro stavbu kostí. Současně pak stimuluje imunitní systém, zvyšuje tělesnou výkonnost, zmírňuje deprese a působí pozitivně na srdce a krevní oběh. Působení UV záření zlepšuje rovněž kožní onemocnění jako je akné, lupénka, či křečové žíly.

  Cena v Kč
1 minuta

7

Finská sauna

Nabízíme nejen našim hostům, ale i veřejnosti ničím nerušenou relaxaci s blahodárnými účinky na zdraví člověka. K dispozici je finská sauna ze světlého dřeva. Po zahřátí v sauně je pro Vás připraven chrlič studené vody ke zchlazení. Součástí sauny je útulná odpočívárna s lehátky. Sauna je vhodná jak pro páry tak i skupinky přátel (max. čtyři osoby)

Co Vám finská sauna přináší?

  • Ve finské sauně je lidský organismus vystaven vysokým teplotám okolo 80°-110° Celsia při relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 8-15%. Dochází zde k intenzivnímu pocení, při kterém se lidská pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzován krevní oběh. Finská sauna má blahodárné účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu vč. svalstva, má příznivé kosmetické a relaxační účinky. Je prospěšná jako prevence vůči nemocem dýchacích cest, alergiím vč. kožních a vede k otužování celého těla.

 

Saunu je nutné si rezervovat minimálně 3 hodiny před sauněním na tel. čísle +420 602 823 971 nebo na recepci penzionu

  Cena v Kč
Finská sauna /1 osoba /60 minut

130

Masáže

The masseur Mr. Čermák is available for you any time upon phone arrangement at +420 777 997 750.

  Time in minutes Price in CZK
Classic massage with preheating: back, neck, nape 40 350
Classic massage with preheating: legs 40 350
Classic massage with preheating: whole body massage      
Classic massage with preheating: back, neck, nape 40 390
Sport and recuperative massage: legs 40 390
Sport and recuperative massage: whole body massage 90 1200