CELÁ CHALUPA

Pronájem Podveského mlýna .

Dovolená zcela ve Vaší režii. Podveský mlýn  je 8 -pokojový, každý z pokojů má své sociální zařízení, v chodbě u pokojů je malý kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou.  Ve společenské místnosti (v salonku) se nachází dětským koutek, ledničkou a  kávovarem, místnost  navazuje na venkovní terasu s posezením a grilem. Terasa s výhledem na rybníček. Rybníček je chovný po domluvě je možné v něm rybařit, pro osvěžení od května do října slouží krytý, vyhřívaný bazén.  

V prvním patře je plně vybavená kuchyně : varná deska (4 varné jednotky), konvektomat, lednička, mrazákem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba. Na kuchyní navazuje (restaurace) bar s výčepním zařízením (dle domluvy lze zakoupit sud piva), lednicí, myčkou a výrobníkem ledu. Prostor pro sezení  TV a WC. V přízemí objektu má své místo Findská sauna s odpočívárnou a soláriem. Ve všech  vnitřních prostorách je připojení k internetu (WI-FI). Interiér ubytování je zcela nekuřácký.

Před Podveským mlýnem je parkoviště, dětské hřiště se skluzavkou a ohrada s ovcemi a slepičkami. Ve dvoře naleznete kolárnu, kde si lze dobít elektrokola. Pro hosty je k dispozici dobíjecí stanice pro elektromobil.

 

 

 

CENA ZA OBJEKT

NA 7 DNÍ

DUBEN – ČERVEN

95.000,-

ČERVENEC - SRPEN

120.000,-

ZÁŘÍ - LISTOPAD

95.000,-

PROSINEC - BŘEZEN

85.000,-

SILVESTR

95.000,-

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování v  Podveském mlýně je stanoven za pronájem celého pensionu bez ohledu na počet ubytovaných osob.  Standardně je pronájem poskytován v týdenních turnusech od neděle do neděle.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem je třeba uhradit do pěti pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný v den ubytování a to i s kaucí 10 000,- Kč.

Více informací na tel.:607788754