Zjistit dostupnost

Pobytové balíčky

Relax pro dva

Relax pro dva

 2 noci  3 dní  polopenze

cena od 3 400 Kč

Zobrazit detail
Rodinná dovolená v Pošumaví na 3 noci

Rodinná dovolená v Pošumaví na 3 noci

 3 noci  4 dní  polopenze

cena od 2 250 Kč

Zobrazit detail
Rodinná dovolená v Pošumaví na 4 noci

Rodinná dovolená v Pošumaví na 4 noci

 4 noci  5 dní  polopenze

cena od 2 108 Kč

Zobrazit detail
 

 

VÍTEJTE VE VENKOVSKÉM DOMĚ PODVESKÝ MLÝN


Vítejte na webových stránkách Podveského mlýnu. Rodinný penzion s restaurací leží 6 km od Domažlic mezi chodskými vesnicemi Mrákov a Tlumačov.

 

Podveský mlýn nabízí komfortní ubytování u rybníčku, v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí a internetovým Wi-Fi připojením. Pro všechny naše hosty je připravené i parkování přímo před penzionem zdarma.

 

Pro příjemnou relaxaci je Vám plně k dispozici naše wellness centrum, kde se nachází finská sauna, solárium, masáže a vyhřívaný krytý bazén. 

 

Pokud hledáte vhodné místo pro konání školení, přednášky, konference či firemní setkání pro zaměstnance, Podveský mlýn je tou správnou volbou. Nabízíme Vám klidné, domácké, přírodní prostředí s prosvětleným salonkem, restaurací a ubytováním.

 

V okolí Podveského mlýna můžete najít mnoho cyklistických či turistických tras. Pouze 1 km od penzionu se nachází přírodní koupaliště Lomeček s možností potápění. V zimě můžete využít 20 km vzdálenou sjezdovku Hogen Bogen v Německu nebo četné běžkařské tratě v blízkosti penzionu.

 


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..